40 yıldır süregelen bir hikayedir ''Tamirci Zeki''.Maddiyatın önünde manevi değerlerini ele alarak işleyen müşterilerinin emanetlerine gözü gibi bakan sizler için en iyiyi sunmayı isteyen bunun için çalışan bir aile şirketidir.
ZEKİ USLUER’in el emeği göz nuru ile büyüttüğü müşterilerini her daim en ön planda tutan, başlı başına bir markadır TAMİRCİ ZEKİ.


TAMİRCİ ZEKİ ‘nin bir marka olmasını sağlayan Zeki Usta burada mı dediklerinde herkesin bildiği, tanıdığı onlar için değerli olan aksesuarlarını verdiklerinde onarımının sağlanıp aksesuarlarının değerinin üzerine ilmek ilmek değerler ekleyerek müşterisine teslim eden bir kişiden bahsediyoruz. Müşterileri ile arasında ki ticari değerleri arka planda tutarak onlarla bağlar kuran birisi. 

Yılların tecrübesi olan TAMIRCI ZEKİ şimdilerde yarattığı markayı 20 yıldır süregelen bu serüvende, beraber çalıştığı, bildiklerini aktardığı yeğenleri Sait ve Yusuf Usluere devtetmiştir. Emeklerine gözü gibi bakmaya devam edip azimle TAMİRCİ ZEKI'yi her gün dahada büyütmek için bu yolculuğu devralarak daha büyük islere imza atmak için her gün daha çok yol kat etmeye devam etmektedirler.


Müşterilerimizin maddi manevi önemli olan, üzerlerinde değerle taşıdıkları, onlar için anlam ifade eden takılarını bizde yılların vermiş olduğu tecrübe ile birleştirerek işimizi titizlikle yapmakta ve en önemlisi müşterimizin memnuniyetine önem vermekteyiz.

Yılların tecrübesi ve son teknolojiyi kullandığımız makine ve ekipmanlarımızla sunduğumuz hizmetleri daima özenle, kalite ile en hızlı biçimde sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.


İşimizi daha da ileriye taşımak için daha büyük bir aile olmaya karar verdik. Bunu sizinde emeklerinizle başarıyoruz. Kasım  2020 tarihi itibari ile yerimizi taşındık.


40 yıllık serüvenimizi aynı adreste olmanın verdiği mutluluk ve gururla yeni yerimizde sizlere daha kaliteli hizmet sunmak ve büyük işlere imza atmak için standartlarımızı yükselterek hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu kocaman aile şirketinde payı büyük olan siz müşterilerimize teşekkürlerimizi sunar, güvenle ve huzurla yolumuza devam etmeye, sizlere en güzel hizmeti vermeye devam edeceğiz... 

 

CUSTOMER COMMENTS

Alyansım çok küçük gelmekteydi. şuan çok rahat olmakta. Teşekkür ederim.

Necmettin K.

Kolyem gayet güzel ve şık oldu. Teşekkür ederim.

Burcu Y.